LEFO – Legeforskningsinstituttet

Telefaks: 23 10 90 60
LEFO – Legeforskningsinstituttet

Rø, Karin Isaksson - Ph.d. instituttsjef

E-post: karin.ro@legeforeningen.no
Tlf. 23 10 90 63
Mobil 959 33 853
   
Hvitmyhr, Wenche S. - Forskningssekretær

E-post: wenche.hvitmyhr@legeforeningen.no
Tlf. 23 10 90 61
   
Aasland, Olaf Gjerløw - Seniorforsker
Professor emeritusved Institutt for helse og samfunn, Universitetet i Oslo (UiO).

E-post: olaf.aasland@legeforeningen.no
Tlf. 23 10 90 65
Mobil 906 67 320
   
Bringedal, Berit -dr. polit. - Seniorforsker

E-post: berit.bringedal@legeforeningen.no
Tlf. 23 10 90 64
Mobil 909 83 849
   
Rosta, Judith - ph.d. - Seniorforsker

E-post: judith.rosta@legeforeningen.no
Tlf. 23 10 90 62
   
Ronge, Kari - Spesialsrådgiver - nettredaktør

E-post: kari.ronge@legeforeningen.no
Tlf. 23 10 90 68
Mobil 911 59 243
   
Birkeli, Cecilie Normann - Rådgiver

E-post: cecilie.normann@legeforeningen.no
Mobil 930 35 985
   
Bååthe, Fredrik – ph.d – Gjesteforsker

E-post: fredrik.baathe@legeforeningen.no
Tlf: 23 10 90 64