LEFO – Legeforskningsinstituttet

Telefaks: 23 10 90 60
LEFO – Legeforskningsinstituttet

Rø, Karin Isaksson - Ph.d. instituttsjef

E-post: karin.ro@legeforeningen.no
Telefon 95 93 38 53
   
Hvitmyhr, Wenche S. - Forskningssekretær

E-post: wenche.hvitmyhr@legeforeningen.no
Telefon 90 78 09 89
   
Aasland, Olaf Gjerløw - Seniorforsker
Professor emeritusved Institutt for helse og samfunn, Universitetet i Oslo (UiO).

E-post: olaf.aasland@legeforeningen.no
Telefon 90 66 73 20
   

Bringedal, Berit -dr. polit. - Seniorforsker

E-post: berit.bringedal@legeforeningen.no
Telefon 41 70 11 43
Mobil    90 98 38 49

   
Rosta, Judith - ph.d. - Seniorforsker

E-post: judith.rosta@legeforeningen.no
Telefon 91 56 05 15
   
Ronge, Kari - Spesialsrådgiver - nettredaktør

E-post: kari.ronge@legeforeningen.no
Telefon 91 15 92 43
   
Birkeli, Cecilie Normann - Rådgiver

E-post: cecilie.normann@legeforeningen.no
Telefon 93 03 59 85
   
Bååthe, Fredrik – ph.d – Gjesteforsker

E-post: fredrik.baathe@legeforeningen.no