Regionsutvalg Nord

Regionsutvalg Nord

Jostein Tørstad leder regionsutvalget 2013 - 2015.

Leder: 
Jostein Tørstad, fastlege Kirkenes
Mobil 900 41862 E-post: jostein.torstad@sor-varanger.kommune.no

Medlemmer:

OF: Klaus Becker, Mosjøen Tlf. 480 39177
E-post: Klaus.Walter.Heinrich.Becker@helgelandssykehuset.no

YLF: Jo-Endre Midtbu, assistentlege UNN Tromsø
Mobil 930 08700 E-post: jo-endre.midtbu@unn.no

Vara YLF: Kristian Espeland, LIS- Kirkenes sykehus  
E-post: kristianespeland@gmail.com]

AF: Stian Holmvik, Bodø Tlf. 410 26 815
E-post:: holmvik@me.com

NAMF: Rosalie Evans, Tromsø E-post: raevans@online.no

LSA: Kirsten Toft, Sandnessjøen Tlf. 990 47100
E-post:  kirsten.toft@alstahaug.kommune.no

Vara LSA: Kenneth Johansen, kommuneoverlege Alta 
E-post: kennethalta@hotmail.com   mob 91798063

PSL: Dag Malm, Tromsø
E-post: dag.malm@online.no Telefon: 404 14 840

NMF: Louise Carlsen
Privat e-post: louise@carlsen.no