Styret i Nordland 2017 - 2019

Leder
(frem til april 2018)

Hedda Soløy-Nilsen  Tlf. 957 84141
E-post: Hedda.Beate.Soloy-Nilsen@nordlandssykehuset.no 

Styremedlemmer:

Nestleder: Benjamin Storm Tlf 452 67 799
E-post: Benjamin.Storm@nordlandssykehuset.no 

Bernard Holthe  Tlf.
E-post: bernardholthe@icloud.com

Varamedlemmer

Margit Steinholt, Sandnessjøen Tlf. 993 55760 (Leder fra april 2018)
E-post: margit.steinholt@gmailcom

Morten Juul Sundnes, Bodø
E-post: doktormorten@gmail.com

Allmennlegeforeningen (AF):

Karin Nilsen
E-post: nilsenkarin@ymail.com

Vara:
Laila Didriksen, Gildeskål Tlf. 951 15818
E-post: dr.lailadidriksen@gmail.com

Leger i samfunnsvitenskapelig arbeid (LSA):

Salwan Al-Ani Tlf.
Epost: tara_rasha@yahoo.com

Yngre legers forening (YLF):

Per Cato Stenhammer  Tlf. 951 12520
Epost: Per-cato.Stenhammer@nordlandssykehuset.no

Vara: Ingrid Opheim Ølness Tlf.
E-Post: Ingrid.Opheim.Olness@nordlandssykehuset.no

Overlegeforeningen (OF):

Frida Andræ Tlf
E-post: Frida.Andrae@nordlandssykehuset.no

Vara: Klaus Becker, Mosjøen Tlf. 480 39177
E-post: klaus.walter.heirich.becker@helgelandssykehuset.no

Fra kurskomiteen:

Kjell Arne Helgebostad  Tlf. 416 74 290
E-post: helgebos@gmail.com

Norsk forening for arbeidsmedisin (Namf):

Ingen valgt

Praktiserende spesialisters forening (PSL):

Irina Eide, Bodø
E-post: irina.eide@gmail-com

Leger i vitenskapelige stillinger (LVS)

Ingen valgt.

Norsk medisinstudentforening (Nmf)

Nora Jamissen
E-post: nora_jamissen@hotmail.com

Karoline Jenssen
E-post: karoline_jenssen@hotmail.com